Under 15

Ministranti

Zobrazit další fotky (2)

V sobotu 18. 3. 2023 se ministranti naší farnosti zúčastnili florbalového turnaje v Šilheřovicích. Akce začala v devět hodin a to slavnostním promluvou otce Jana Szkandery. Rozlosovali jsme se do dvou skupin a začala základní hrací doba. Byly jsme ve skupině s Ludgeřovicemi a Kravařemi. Oba tyto zápasy jsme vyhráli a byli jsme na prvním místě ve skupině. Poté začaly zápasy o umístění, pak následovaly zápasy semifinále a následně finále. Na místo také dorazil otec biskup Martin David, který nás povzbudil duchovním slovem. První zápas v semifinále jsme zvítězili nad Ostravou-MH 3:2 a už nás čekal jen zápas finále, kde jsme se postavili proti mistrům z minulého turnaje Starému Jičínu. A nakonec jsme zvítězili 2:0 a tak jsme byli na tomto turnaji na prvním místě. V dubnu nás čeká ještě jeden turnaj. Momentálně jsme druzí v průběžném bodování, hned za Starým Jičínem. Kluci si celý den užili a už teď se těší na dubnový turnaj. Děkuji všem hráčům a taky panu děkanovi za finanční podporu. Chtěl bych také poděkovat P. Řezníčkovi a taky P. Hejátkovi za dopravu.

Sebastián Karli, vedoucí ministrantů