ŽIVOT FARNOSTI

Ministranti
Pravidelné schůzky se konají v sobotu v učebně kostela sv. Vojtěcha od 9.00, první sobotu v měsíci je schůzka v tělocvičně ELIM v Kateřinkách.

Scholka
Pro děti od 3 do 9 let, schází se každý čtvrtek v 15.00 na faře při konkatedrále Nanebevzetí Panny Marie.

Schóla
Zkoušky jsou v neděli v 7.40 v učebně kostela sv. Vojtěcha.

Farní klub
Pro děti od 3. do 7. třídy, schází se každý pátek v 16.15 v učebně kostela sv Vojtěcha.

Společenství mladých
Schází se každý pátek, začíná mší svatou v 18.00 v kostele sv. Vojtěcha a pokračuje na faře při konkatedrále Nanebevzetí Panny Marie.

Společenství +-30
Jedná se o společenství pro manželské páry i jednostlivce ve věku cca od 30 do 50 let. Setkání probíhají ve čtvrtek co 14 dní (liché týdny) od 18 hodin na faře při konkatedrále (Almužnická 2).

Náboženství
Probíhá v učebně kostela sv. Vojtěcha a na některých opavských školách (ZŠ Englišova, ZŠ Vrchní a ZŠ Kylešovice).