FARNÍ DĚTSKÉ ODPOLEDNE

Jaké závěry bychom mohli z letošního společného prožitého odpoledne na farní zahradě vyvodit?
Není jich vůbec málo 🙂

• Přestože by se většina z nás zdráhala místo, kde se odpoledne odehrálo, nazvat “farní zahradou”, vězte, že lidí se tam vleze dost.
  • Děti umí své rodiče rozesmát i ve chvílích, kdy se dospělý urputně snaží být vážný, až zamračený. Jako třešnička na dortu pro nás může být i fakt, že toto tvrzení platí i ve vztahu farář – farní vikář 🙂
  • Rodiče si se svými dětmi umí hrát a nesedět jenom tiše v koutě.
  • Děti mají ke svým rodičům dostatek důvěry, neboť jsou ochotné si zavázat oči, chodit ve tmě v chumlu svých vrstevníků a hledat své rodiče v směsici nejrůznějších hluků a zvuků, a to pouze na základě urputného volání svých maminek.
  • Vždycky se najde ochotný tatínek, který nám připraví pořádně propečené špekáčky.
  • Dětem nechybí soutěživý duch.
  • Bonbónky se hodí vždycky a mohou se jíst kdykoliv a v jakémkoliv množství, i když si rodič myslí něco jiného.
  • Nejlepší a nejchutnější drink si uděláte z minerálky s příchutí citrónu a hroznového vína.
  • Nejlepší balónky jsou ty, které napustíte vodou.
  • Nejlepšího kafe se dočkáte z rukou otce děkana.
  • I přestože nás nejrůznější apky (tzn. aplikace předpovídající počasí) držely v napětí téměř do poslední chvíle, nakonec odpoledne dostalo zelenou z nejvyšších míst 🙂

Zájemci, kteří by si chtěli prohlédnout více fotek a stáhnout si je v původní velikosti, nám prosím napište na farní email: rkf.opavapmaria@doo.cz, zašleme vám odkaz 🙂