FARNÍ POUŤ DO ŘÍMA

Galerie

1. den: Neděle (3. dubna) – noční jízda autobusem směr Padova.

2. den: Pondělí (4. dubna) – bazilika sv. Justýny – bazilika sv. Antonína Paduánského – příjezd do hotelu Romulus

Zobrazit další fotky (9)

3. den: Úterý (5. dubna) – Katakomby sv. Kalixta – bazilika sv. Pavla za hradbami – Tre Fontane (trapistické opatství, místo stětí sv. Pavla)

Zobrazit další fotky (32)

4. den: Středa (6. dubna) – Vatikán (Generální Audience se Svatým Otcem Františkem) – Bazilika Santa Croce in Gerusalemme (titulární kostel kardinála Vlka) – Svaté schody – Bazilika San Giovanni v Lateránu – Bazilika sv. Klimenta – mše svatá v kostele sv. Marcelina a Petra (titulární kostel kardinála Duky) – Bazilika Santa Maria Maggiore

Zobrazit další fotky (31)

5. den: Čtvrtek (7. dubna) – mše svatá v kapli sv. Anny ve Vatikánu – Bazilika sv. Petra – krypta s hroby papežů – Piazza  Navona (kostel sv. Anežky Římské, Maurova fontána, Fontána čtyř řek, Neptunova kašna) – kostel sv. Ludvíka – Pantheon – Santa Maria sopre Minerva – Forum Romanum – Fontana di Trevi – Španělské schody

Zobrazit další fotky (46)

6. den: Pátek (8. dubna) – Aventin (mše svatá v bazilice sv. Alexeje a Bonifáce, bazilika sv. Sabiny, kostel sv. Anselma) – Assisi (Santa Maria degli Angeli – Porciuncule – noční Assisi)

Zobrazit další fotky (53)

7. den: Sobota (9. dubna) – Assisi (bazilika sv. Františka, kostel sv. Damiána, bazilika sv. Kláry, rodný dům sv. Františka, katedrála sv. Rufína, pozůstatky hradu Rocca Magiore) + společná večeře v restauraci

Zobrazit další fotky (78)

8. den: Neděle (10. dubna) – příjezd do Opavy a mše svatá v konkatedrále