Ministranti

Slovo MINISTRANT znamená v překladu služebník, který asistuje kněžím během bohoslužby.

• Ministranty farnosti Panny Marie vede P. Jiří Ramík za pomoci Františka Krejčího a Sebastiána Karliho.
  • Ministranti se scházejí každou sobotu od 9.00 do 10.30 v kostele sv. Vojtěcha.
  • Náplní setkání je poznávání liturgie a ministrantské služby, soutěže, hry, sportovní aktivity a společné výlety.
  • Jednou v měsíci se schůzky konají v tělocvičně ELIM, kde si kluci zahrají fotbal a floorball.

Režim schůzek do konce března 2019:

5. ledna Schůzka v kostele sv. Vojtěcha
12. ledna Tělocvična Elim
19. ledna Schůzka nebude
26. ledna Schůzka v kostele sv. Vojtěcha
1. února Výlet
2. února Schůzka nebude
9. února Schůzka v kostele sv. Vojtěcha
16. února Tělocvična Elim
23. února Schůzka v kostele sv. Vojtěcha
2. března Schůzka nebude
9. března Tělocvična Elim
16. března Schůzka nebude
23. března Schůzka v kostele sv. Vojtěcha
30. března Schůzka v kostele sv. Vojtěcha

MiniFor 2018/2019

Rád sloužíš u oltáře a chceš zažít něco nového?  Poznat nové kamarády? Zahrát si skvělé hry?  Trochu se pomodlit a poznat sám sebe? Je ti mezi 8–13 roky? Tak právě pro Tebe je tento dobrodružný víkend MiniFor! Můžeš se těšit na nové kamarády, skvělé hry a sport, mši svatou, společnou modlitbu, katecheze a mnoho dalšího…

Těší se na Tebe O. Jakub Štefík, Alan a bohoslovci.