Ministranti

Slovo MINISTRANT znamená v překladu služebník, který asistuje kněžím během bohoslužby.

• Ministranty farnosti Panny Marie vede P. Jiří Ramík za pomoci Františka Krejčího a Sebastiána Karliho.
  • Ministranti se scházejí každou sobotu v 9.00 v kostele sv. Vojtěcha.
  • Náplní setkání je poznávání liturgie a ministrantské služby, soutěže, hry, sportovní aktivity a společné výlety.
  • Jednou v měsíci se schůzky konají v tělocvičně ELIM, kde si kluci zahrají fotbal a floorball.

Akce mimo pravidelný režim schůzek a mší svatých:
17. listopadu 2018
schůzka v tělocvičně ELIM
15. prosince 2018 schůzka v tělocvičně ELIM
22. prosince 2018 schůzka v konkatedrále (nácvik na neděli)
23. prosince 2018 přijetí dvou nových ministrantů
26. prosince 2018 mši svatou v 8.30 celebruje o. biskup Martin David

MiniFor 2018/2019

Rád sloužíš u oltáře a chceš zažít něco nového?  Poznat nové kamarády? Zahrát si skvělé hry?  Trochu se pomodlit a poznat sám sebe? Je ti mezi 8–13 roky? Tak právě pro Tebe je tento dobrodružný víkend MiniFor! Můžeš se těšit na nové kamarády, skvělé hry a sport, mši svatou, společnou modlitbu, katecheze a mnoho dalšího…

Těší se na Tebe O. Jakub Štefík, Alan a bohoslovci.