SCHOLKA A SCHOLA

scholka-plakat-2016Scholka (od 3 do 9 let)

• Schází se každý čtvrtek na faře při konkatedrále Nanebevzetí PM od 15.00 do 16.15.
  • Vyprávíme si příběhy, učíme se písničky, hrajeme spoustu her a plníme různé úkoly a rébusy, jezdíme na výlety a hlavně se poznáváme s novými kamarády.
  • V novém školním roce 2016/2017 začínáme ve čtvrtek 22. září 2016.
    Tento rok budeme čerpat z bohatství Pokladnice příběhů.

Hlasování ohledně termínu tábora – Všechny termíny by byly fomou příměstského tábora (kromě 21. – 25. srpna, který bychom strávili jako jediný celou dobu na jednom místě 🙂 ) Uvedené časy neberte v potaz.

Co nás čeká do prázdnin:

• Májové pobožnosti – každou neděli v květnu v 19.00 v konkatedrále Nanebevzetí PM (zpíváme litanie + promluva pro děti)
  • Zpívání při mši na 8.30:
    • 28. května (písnička Maria, Matka všech)
    • 25. června (písnička Přinášíme dary země)
  • První svaté přijímání – 11. června, zpíváme při mši na 10.00 (písnička Čistá studánka)
  • Dětský farní den – 18. června

Schola (od staršího školního věku)

• pravidelné zkoušky:
    • pátek 17.30  – učebna kostela sv. Vojtěcha
    • neděle 7.40 – fara při konkatedrále Nanebevzetí Panny Marie
  • pravidelně doprovázíme liturgii v pátek u sv. Vojtěcha v 18.00 a v neděli v 8.30 v konkatedrále Nanebevzetí Panny Marie