TRAMPOTY PANA FIDLIBRNKY

Galerie, Scholka

Na začátku února přišel opět čas na další farní maškarní ples. Tentokrát jsme s dětmi pomáhali panu Fidlibrnkovi – dirigentovi, a hlavně vynikajícímu skladateli – který složil své životní dílo Kouzelnou skladbu, jež otvírá vše, co je zavřené. Ale protože už ani noty neposlouchají svého skladatele, museli jsme všichni spojit síly a nezbedné noty zase posbírat a vrátit je na správné místo. Pak už jen stačilo pod odborným vedením pana Fidlibrnky Kouzelnou skladbu správně zahrát a poté najít to, co se nám díky Kouzelné skladbě otevřelo a nabídlo všem dětem sladkou odměnu.

Účastníci maškarního plesu, kteří by měli zájem prohlédnout si více fotek, popř. si je stáhnout v původní kvalitě, napište nám na farní mail: rkf.opavapmaria@doo.cz (zašleme vám odkaz na fotky).